Homo Novus 2015

Info

Komanda

Homo Novus 2013
Gundega Laiviņa

Festivāla direktore

Kamēr neesmu zaudējusi ilūziju, ka pastāv brīva, godīga un drosmīga māksla, kas atver acis, asina prātu un iekustina sirdi, mana vieta ir šeit.

gundega@theatre.lv

Homo Novus 2013
Jānis Liniņš

Tehniskais direktors

Teātra festivālu dalībnieki, organizatori, skatītāji veido komūnu, kuras pamatā ir mīlestība un ticība teātrim. Latvijā viena no šādām komūnām veidojas ap Homo Novus un es gribu būt tai pieredīgs.

janis@theatre.lv

Homo Novus 2013
Laura Stašāne

Producente un publicitātes koordinatore

Ļoti vienkārši – ir izrādes, kas ir izmainījušas manu dzīvi, un es ticu, ka citiem var būt tāpat.

laura@theatre.lv

Homo Novus 2013
Sandra Lapkovska

Producente un viesu servisa koordinatore

Reiz Homo Novus man atvēra durvis uz pārsteigumiem pilnu pasauli un es gribu to parādīt arī citiem.

sandra@theatre.lv

Homo Novus 2013
Zane Kreicberga

Nomadic School koordinatore

Homo Novus nav rutīna, iepriekšparedzamība, VIP zona, kompromiss, garlaicība, sliktas izrādes un vilšanās. Homo Novus ir risks, cilvēcība, mākslinieki, kas maina (manu) pasauli, laba komanda, uzticība ideāliem, dejas līdz rītam un iedvesma. Tāpēc es te esmu.

zane@theatre.lv

Homo Novus 2013
Linda Pēterkopa

Producente

Homo Novus pulcē izzināt gribošus prātus, piedāvā stāstus un cilvēku pieredzes, kas stimulē sarunu starp skatuvi un realitāti. Teātris ir dzīvs un reizi divos gados to apstiprina Homo Novus. Esmu šeit, jo šis ir festivāls, kas nebaidās no izaicinājuma un uzdod daudz man svarīgu jautājumu.

lpeterkopa@gmail.com

Homo Novus 2013
Santa Remere

Jauniešu programmu koordinatore

Es pieslēdzos festivālam, lai mudinātu gados jaunāko publiku apmeklēt laikmetīgo teātri un pašiem atrast to, kas patīk, un kas nepatīk. Mēs dzīvojam vienā pasaulē un man neliekas jēdzīgi piedāvāt jauniešiem puskvalitatīvu, toties “saprotamu” mākslu. Vecuma ierobežojumi, tāpat kā visi citi, reizēm ir jāpārkāpj.

santa.remere@gmail.com

Homo Novus 2013
Mārtiņš Mielavs

Festivāla kluba saimnieks

Piedalos Homo Novus, jo patīk teātris, patīk konkrētais festivāls, patīk tā attieksme pret teātri, patīk, ka tas joprojām mainās, patīk cilvēki, kuri to rīko, interesē process, kā tas top, ticu, ka tas ko maina cilvēkos, kuri to skatās. Ceru, ka uz labu.

martins@piens.nu

Homo Novus 2013
Anda Skrējāne

Festivāla scenogrāfe

Homo Novus dod iespēju iešūpināt domas un nostādīt sevi svarīga kultūras notikuma epicentrā. Tā ir lieliska izdevība iedot kaut nedaudz un atpakaļ saņemt dubultā.

anda.skrejane@gmail.com

Homo Novus 2013
Ilmārs Šlāpins

Sarunu kurators, interneta žurnāla "Satori" galvenais redaktors

Jaunais teātris ir viena no pēdējām mākslām, kas vēl spēj aizskart skatītājus. Gribētu, lai festivāla izrādes nepaliek pamanītas tikai šaurā teatrāļu lokā, jo tām ir potenciāls radīt diskusiju un domu apmaiņu daudz plašākā publikā.

ilmars.slapins@gmail.com

Homo Novus 2013
Anna Zagorska

Projekta Madlove koordinatore

Visu dzīvi tu pavadi, uzdodot jautājumus un meklējot atbildes, lai saprastu, kas, kāds un kāpēc tu, cilvēks, esi. Homo Novus ir vieta, kur tuvoties meklētajām atbildēm un nonākt pie jauniem jautājumiem. Es cienu cilvēkus, kuri iedegas par idejām un procesiem, kuriem ir savs viedoklis un ideāli, kuri mīl un “ķer kaifu” no tā, ko dara. Homo Novus ir ar un par šādiem cilvēkiem.

z.z.zagorska@gmail.com

Homo Novus 2013
Kārlis Lapiņš

Producēšanas asistents

Festivāla laikā Rīgā ir iespējams sajust pasaules elpu. Tas ir laiks, kad šeit ierodas aktuālākās eksperimentālā teātra kompānijas, par kurām esmu daudz dzirdējis, bet kuras nav bijis iespējams redzēt.

karlislapins@inbox.lv

Homo Novus 2013
Kristaps Bedrītis

Producēšanas asistents

Homo Novus man ir izaicinājums, piedzīvojums, negulētas naktis, interesanti cilvēki un stāsti, kas iedvesmo. Tas atver plašāku skatu uz pasauli, liek domāt un ienes ikdienā to brīnišķīgo pasaules elpu, pēc kuras vienmēr ilgojos un tiecos. Tas viss te ir. Atliek tikai tam ļauties.

kristaps.bedritis@gmail.com

Homo Novus 2013
Kirils Ēcis

Producēšanas asistents

Man ir 15 gadi, esmu ieinteresēts un aizrauts ar mūsdienīgo un vispārīgi mākslu jebkādos interpretācijas veidos. Pats taisu stencilus, spēlēju bungas, rakstu dzejoļus un īsstāstus, taisu īsfilmas un animācijas. Mana mīļākā krāsa ir zila.

kirilsecis@inbox.lv